Четвер, 22.08.2019, 01:25
Вітаю Вас Гість | RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Історія школи

Концепція розвитку ЗНЗ

Педколектив

На допомогу вчителю

Сценарії до свят

Наші успіхи

Презентації PowerPoint

Новини школи

Робота гуртків
ЦІКАВИНКИ ЗВІДУСІЛЬ
ХТО І КОЛИ ВИНАЙШОВ КУЛЬКОВУ РУЧКУ

ЩО ТАКЕ БІНДЕР-ЗАТИСКАЧ
Форма входу

Переклад on-line
Забавка на перерві

Національно-патріотичне виховання – провідна лінія виховної роботи нашої школи

Вітаємо гостей сайту Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів!

З раннього дитинства людина має вчитись вирізняти себе як представника нації з-поміж представників інших етносів. Школа повинна виховувати стійке усвідомлення громадянської приналежності. На даному етапі слід працювати і з батьками дітей, окремі з яких донедавна взагалі мало переймались національним питанням. Це масштабна комплексна робота, що починається з виховання поваги і любові до рідної мови, родини, природи, вивчення традицій, фольклору, історії, звичаїв… Це діяльність, спрямована на дослідження і збереження історичної спадщини, участь у акціях по популяризації і вшануванню державних символів, памʼяті героїв, видатних співвітчизників, на підтримку воїнів Української Армії. Це формування гордості за те, що ти є представником сильного волелюбного працьовитого народу – народу України, що не прогинатиметься під тих, хто вважає себе сильнішим.

Упродовж 2014-2017 років у Городищенській школі провелося дуже багато роботи, спрямованої на виховання громадянина-патріота. У подальших планах – вдосконалення форм проведення заходів з національно-патріотичного виховання, ініціювання проведення міжшкільних заходів, посилення роботи з батьками та громадськими організаціями.

На цій сторінці – фотозвіти про окремі проведені заходи з національно-патріотичного виховання у Городищенській ЗОШ І-ІІ ступенів.

12.10.2016

 

Лічильник


Траст. Анализ сайта mr-gorzosh.ucoz.ua
Пошук
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Калькулятор
Наш сайт
Корисні посиланняCopyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz