Середа, 12.12.2018, 01:17
Вітаю Вас Гість | RSS
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
Історія школи

Концепція розвитку ЗНЗ

Педколектив

На допомогу вчителю

Сценарії до свят

Наші успіхи

Презентації PowerPoint

Новини школи

Робота гуртків
ЦІКАВИНКИ ЗВІДУСІЛЬ
ХТО І КОЛИ ВИНАЙШОВ КУЛЬКОВУ РУЧКУ

ЩО ТАКЕ БІНДЕР-ЗАТИСКАЧ
Форма входу

Переклад on-line
Забавка на перерві

02.10.2014

Вересень цьогоріч у школі почався з інтенсивної роботи вчителів, школярів, технічного персоналу, батьків учнів. 1 вересня на урочистій лінійці директором школи було оголошено загальносільську акцію по збору коштів на допомогу Українській Армії. Першим етапом акції став шкільний благодійний ярмарок. Щосереди у центрі Городища збирається базар. 10 вересня учні разом з учителями і техпрацівниками вийшли зі своєю вітриною. Діти і батьки виготовили сувеніри, корисні у побуті речі, приготували різноманітну випічку. Городищани та гості села охоче купували дитячі вироби, платили щедро, адже допомога Армії - справа всенародна. Дітям вдалося за 1 день зібрати 3040 гривень. Наступного дня гроші було передано до Менської громадської організації по допомозі Українській Армії.

Через тиждень відвідувачі базару могли чути радіогазету, темою якої став звіт школярів про благодійний ярмарок. Звучали інтерв'ю, патріотичні мелодії і оголошення про майбутній благодійний концерт у Будинку культури за участю школярів, вчителів, учасників художньої самодіяльності села, виконавців з м. Мени. Люди, стомлені працею і не найкращими новинами, реагували на запрошення прийти на концерт по-різному. Однак маленькі особисті запарошення допомогли переконати більшість, що дане зібрання - це не розвага, а данина хоробрості і подвигу нацих воїнів. Скриньки, що стояли біля радіовузла, у цей день поповнилися ще на 1200 гривень.

На благодійному концерті "Моє серце, моя пісня - рідній Україні!" вдалося зібрати 1065 гривень. Суму у 1435 гривень було вийнято зі скриньок, що розташовувалися у магазинах, у відділенні звязку, у сільській раді. Загалом зібрано 6740 гривень. 2000 грн. координаційна рада акції вирішила запропонувати двом сім'ям солдат з нашого села. Решту було вирішено передати у Чернігівський військовий шпиталь. Однак співробітник шпиталю запевнив, що поранені повністю забезпечені ліками і всім необхідним. Тому 1700 гривнь, що залишилися, 02.10.2014 бело передано у Менський громадський центр для придбання теплого одягу солдатам АТО.

Нова концепція розвитку нашої школи передбачає виховання в учнів активної громадянської позиції і тісну співпрацю з батьками і громадськістю у цьому напрямку. Перший крок зроблено. Він не просто успішний. Наше село у ці дні склало іспит на громадянську зрілість, згуртованість, чуйність. Фермерські господарства Городища, приватні підприємці теж надали суттєву допомогу Армії. Адже це - наша, народна війна. І перемогти можемо тільки разом.

04.06.2014
Девятий клас готується до іспитів. Однак юнаки та дівчата попри щільний графік інтенсивних занять по підготовці до ДПА знаходять час для підготовки до випускного вечора. Для нашої невеличкої школи це свято традиційне, одне з найжаданіших, найяскравіших. Бажаємо випускникам успіхів на іспитах і найкращих незабутніх вражень від майбутнього балу!

04.03.2014
Святкування 8 Березня у нашій школі відбулося не за звичним сценарієм. Цього разу це було шоу «Вдома без мами», організоване педагогом-організатором І.Л.Руденко та вчителем початкових класів Н.М.Леп’явко. До участі було запрошено татусів та їх синів та доньок – учнів початкових класів. Змагалося п’ять завзятих пар. Татусі достойно пройшли всі випробування, а довелося показати свою кулінарну майстерність, конструкторські здібності, вправність, уважність, спритність. Всі глядачі, серед яких почесними гостями були матусі і бабусі, не приховували радості, задоволення і гордості за своїх чоловіків і дітей. Свято супроводжувалось музикою, жартами, дотепністю ведучих та щедрістю журі.

04.03.2014
2 березня на базі Городищенської ЗОШ відбулося засідання окружного шкільного методоб’єднання вчителів початкових класів, яке очолює Ірина Леонідівна Руденко. Вчителька запросила колег на відкритий урок української мови у класі-комплекті 2-3 клас. Після аналізу і обговорення уроку гостей запросили на позакласний захід, присвячений 200-ій річниці від дня народження Т.Шевченка. Діти мали нагоду перегорнути сторінки життєпису Тараса Григоровича, ілюстровані слайдами презентації. Юні актори декламували вірші, співали пісні на слова великого Кобзаря. Виконала пісні під власний акомпанемент бандури і Ірина Леонідівна. Засідання ОШМ завершив круглий стіл з обміну досвідом та обговорення методичних новин.


14.02.2014
14 лютого з нагоди 25-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану у Городищенській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся урок мужності "Із полумя Афгану". Захід проходив за участю Будинку культури, представників районної Спілки ветеранів Афганістану та за підтримки органів місцевого самоврядування. До школи на урочисту зустріч було запрошено ветеранів війни у Афганістані та солдатських матерів.
Крізь полум'я війни на чужій непривітній землі пройшло шісь наших односельців. Леонід Сокол, Валерій Вонарх, Валерій Силенко, Валерій Маняко нині живуть, трудяться, виховують дітей та онуків. Олександр Потапуко помер за кілька років після демобілізації. Валерію Яцухну не судилося повернутися з Афганістану до рідного дому. Не доживши до двадцяти років, юнак поліг від кулі у 1987-му. Іменем Валерія Яцухна названо вулицю, де він жив, на фасаді школи встановлено меморіальну дошку.
У програмі заходу був перегляд відеохроніки війни у Афганістані, виступи ветеранів та представників громадськості. Звучали пісні та вірші, що торкнулися серця кожного з присутніх.
Громадянсько-патріотичне виховання є однією з провідних ліній у роботі навчального закладу, чому сприяє і тривала тісна співпраця з сільським Будинком культури. Школярі є активними учасниками урочистостей до Дня Перемоги, до річниці визволення Городища і Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників. Пам'ять про героїчно-трагічні події у нашій історії жива, і це має застерегти суспільство від розпалювання будь-яких конфліктів, що можуть мати тяжкі наслідки. Підсумком уроку став заклик жити у мирі і злагоді заради майбутнього країни.


30.01.2014
Вшанування пам'яті Героїв Крут у Городищенській школі відбулося за участі учнів 5-9 класів. 29 січня школярі під керівництвом вчителя інформатики і трудового навчання Кир'янова Д.М. здійснили екскурс в історію України, знову перегорнувши сторінки подій буремного 1918-го. Подвиг безстрашних юнаків є прикладом відваги, патріотизму, служіння ідеї свободи і незалежності для нинішніх поколіннь. Учні зробили висновок, що всі українці мусять жити у єдності, злагоді і взаєморозумінні заради розбудови міцної заможної держави, що має таку славну історію.
2
7.12.2013
Новорічні традиції Городищенської школи залищаються незмінними. Цьогоріч школярі під керівництвом учителів та педагога-організатора Руденко І.Л. підготували яскраві виступи до новорічного концерту. Підтримку у проведенні свята надав директор Будинку культури Левенець О.О.. Але Новий рік неможливо уявити без Діда Мороза і подарунків. Добрими чарівниками, що допомогли народитися новорічному диву, виступили наші спонсори: Погребний Ю.П., ТОВ Олстас (Котенко С.І.), Міщенко О.М., Коротенко Т.І., Ковбаса Ю.В., Ткаченко Р.О., Ковбаса В.І., Чичкан В.М., ПП Кравченко Г.П. (Стольне). Педколектив та учні висловлюють всім щиру подяку за підтримку навчального закладу і бажають веселих свят.


17.12.2013

Сьогодні у Городищенській школі відбувся районний семінар вчителів історії. Тема семінару "Перехід до інноваційних моделей навчання в рамках впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у 5 класі. У рамках семінару відбувся круглий стіл «Вибір форм та методів навчання історії у 5 класі з урахуванням вікових особливостей учнів", відкритий урок історії у 5 класі «Виникнення козацтва. Запорізька січ», (вчитель історії Городищенської ЗОШІ -ІІ ст. Погребна Н.О.), практичний тренінг "Медіаосвіта: досвід і можливості". Демонструвалися також фрагменти відеоматеріалів, відзнятих вчителями Жидковою Н.М. та Леонтьєвою Л.В. "Передамо нащадкам пам’ять поколінь» з метою визначення виховного потенціалу заходів, присвячених 70-тій річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників.

06.12.2013
Цікавим виявилося змагання для юнаків-старшокласників, організоване і проведене вчителькою світової літератури Хаценко Л.М. з нагоди Дня Збройних Сил України. Захоплюючі конкурси нікого не залишили байдужим. Майбутні воїни мали нагоду продемонструвати силу, уважність, швидкість, кмітливість, дотепність, винахідливість. Глядачі активно вболівали за учасників, підтримували їх оплесками і слоганами. Дівчата дарували юнакам чудові ліричні пісні під час музичних пауз. Свято видалось яскравим і веселим.

 

22.11.2013
Вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років відбувається у Городищенській школі протягом останньої декади листопада. У всіх класах проходять години спілкування і уроки пам'яті. На лінійці Пам'яті, організованій вчителем історії Погребною Н.О. 22.11, учні та вчителі запалили свічки і вшанували пам'ять безвинно загиблих українців хвилиною мовчання. У суботу, як і щороку, о 16.00 у вікнах городищан запалають вогники свічок і прозвучить тиха скорботна молитва, аби ніколи не повернулося на нашу землю страшне лихо голоду.
 
15.11.2013
У рамках тижня рідної мови у початкових класах найцікавішими для малих школяриків стали День казки та виконані ними для вихованців дитячого садка "Берізка" лялькові вистави за мотивами народних казок. Набір ляльок для новоствореного театру поларувала школі мама учениці 1 класу Харченко Дарії Вікторія. Вікторія Володимирівна до того ж працює кухарем і щодня радує школярів смачними обідами, проявляючи майстерність і вигадливість у приготуванні страв.
 
11.11.2013
У рамках відзначення ювілею Т.Г. Шевченка вчителькою української мови та літератури Н.В.Сушко було організовано Шевченківські читання. Старшокласники з задоволенням відкрили для себе нові грані великого таланту Кобзаря, розгорнувши раніше невідомі сторінки його біографії. Під враженням від заходу юні художники поповнили постійнодіючу експозицію малюнків "Кобзар живий, і вічне його слово" новими роботами.
 
03.11.2013
Осінні канікули учням Городищенської ЗОШ запам'ятаються надовго. Протягом тижня діти з ініціативи вчительки історії Н.О.Погребної здійснили аж дві захоплюючі екскурсії. 28 жовтня учні 5-7 класів відвідали Менський краєзнавчий музей. Транспорт для екскурсії було надано ФГ Ю.Погребного. 2 листопада група Городищенських школярів у супроводі Н.О.Погребної, Н.А.Шабел та Д.М.Кир'янова завітала до гетьманської столиці - міста Батурин. Діти побували у палаці-музеї Кирила Розумовького, в Цитаделі, відвідали будинок-музей І.Кочубея. Запрошуємо побачити фотозвіт у фотоальбомі.
 
14.10.2013
Покрова принесла до школи дари поля і саду рідного села та запашний хліб, випечений з любов'ю руками матусь. Учні початкових класів взяли участь у святі Урожаю, організованому вчителями Руденко І.Л. та Леп'явко Н.М.. Вікторина, загадки, прислів'я та приказки, пісні та театралізоване дійство дуже сподобалися учасникам і гостям. По закінченні свята дітвора ще й залюбки ласувала гостинцями.
 
01.09.2013
Адміністрація сайту Городищенської ЗОШ вітає учнів, вчителів та батьків з Днем знань! Бажаємо школярам енергії, наснаги, наполегливості у здобутті освіти, вчителям ентузіазму, нолвих творчих ідей та оптимізму у новому навчальному році! Дирекція школи висловлює подяку за надання матеріальної підтримки для забезпечення технічної бази навчально-виховного процесу фермеру Погребному Ю.П. та ТОВ "Олстас".
 
25.07.2013
На сьогоднішній день у школі повністю завершено поточний ремонт навчальних приміщень. Дирекція висловлює подяку батькам учнів і керівництву місцевих сільськогосподарських та торгових підприємств, що надали допомогу і підтримку у проведенні ремонту та організації роботи пришкільного оздоровчого табору.

06.05.2013
До уваги учнів 9 класу та батьків!
Нагадуємо, що нинішній навчальний семестр буде завершено 24 травня. У цей день відбудеться урочиста лінійка, присвячена Святу останнього дзвоника. З 28 травня у 9 класі розпочинається державна підсумкова атестація. Матеріали ДПА можна знайти на офіційному сайті Міністерства освіти і науки. Адреса http://www.mon.gov.ua
11 червня відбудеться випускний вечір.

19.04.13
Сьогодні учні, вчителі та працівники школи стали учасниками щорічної екологічної акції "Зелений глобус". Відбулося генеральне прибирання шкільного подвір'я та прилеглих територій. Адміністрація висловлює подяку всім, хто долучився до акції і дякує сільському голові та місцевим сільгосппідприємствам за співпрацю.
 
11.03.13
7 березня хлопці та чолвіки Городищенської школи вітали дівчат і жінок: подруг, однокласниць, колег зі Святом 8 Березня. Відбулося музично-розважальне свято "Місс Весна". 8 березня учні та вчителі школи в числі інших аматорів вітали жіноцтво зі сцени сільського Будинку культури. Ще раз зі святом вас, дорогі жінки та дівчата!
 
23.02.13
22 лютого у Городищенській школі відбулися заходи з нагоди Дня Захисника Вітчизни. Школярі дізналися цікаві історичні факти, пов'язані зі славними сторінками минулого, вшанували пам'ять героів, що захищали Батьківщину у різні роки, взяли участь у цікавих конкурсах і вікторинах.
 
29.12.12
У Городищенській ЗОШ відбувся святковий Новорічний концерт. Перед його початком директор школи Л.Л.П'ясковський підвів підсумки І навчальноо семестру. Він привітав учнів, що мають високий рівень знань, та учасників районних предметних олімпіад. Також висловив подяку місцевим підприємцям, що надали благодійну допомогу і подарунки учням з нагоди Нового року.
 
13.12.12
Днями стали відомими підсумки традиційного конкурсу малюнків "Моя майбутня професія", що проводиться з ініціативи Районного центру зайнятості. Вітаємо учня 2 класу Антона Шабела з черговою перемогою. Він посів І місце серед учнів 2-х класів.
 
14.11.12
14 листопада на базі Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів іноземної мови, присвячений проблемам викладання предмета у початковій школі, зокрема, питанню застосування ігор як форми роботи на уроці. Гості відвідали урок англійської мови у класі-комплекті 2-4 клас, який провела вчитель Н.А.Шабел. Після аналізу та обговорення уроку вчителі поділилися досвідом використання ігрових методик, зокрема на початковому етапі вивчення мови - у 1 і 2 класах. У ході змістовної дружньої бесіди колеги не обминули й інших проблем сучасної школи: забезпечення навчального процесу підручниками, наочністю, технічними засобами. Всі учасники семінару отримали задоволення від спільної роботи.
 
31.10.2012
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у Городищенській школі 10 - 15 грудня відбуватиметься тиждень права. Цей захід, як і тижні правознавства, для нашої школи є традиційним, оскільки громадянсько-правове виховання є одним з основних напрямків роботии навчального закладу. Серед запланованих заходів Всеукраїнський урок "Права людини", круглий стіл "Конституція України - Основний закон держави", правова інформ-хвилина "Конвенція ООН про права дитини", семінар "Права людини: історія і сучасність", усний журнал "Сімейний кодекс України на захисті прав дитини", правова гра "Я - людина", брейн-ринг "Державні символи України", дискусія "Чи може суспільство викоренити злочинність?". Плануються також зустрічі з дільничним інспектором та працівниками молодіжного центру.
 
30.10.2012
19 - 23 листопада у школі проводитиметься тиждень англійської мови. У рамках тижня відбудеться навчально-пізнавальна гра для молодших школярів "Taddy Invites", конкурс проектів "Our Route" серед учнів 6 - 8 класів, розважально-пізнавальна гра "Hell Kitchen", у якій братимуть участь шестикласники і семикласники, інтелектуальна гра "Brain Ring" для учнів 7 - 9 класів, тренінг для учнів 5 - 9 класів "English for Сomputer" та конкурс малюнків "London is far".
 
08.10.2012
5 жовтня у Городищенській школі відбувся день учнівського самоврядування. Старшокласники взяли на себе відповідальність за дисципліну і порядок у школі, організували для вчителів трансляцію святкової музичної радіопередачі. День приніс безліч барвистих емоцій, а школярі змогли продемонструвари себе як організатори, як лідери, дехто навіть всерйоз замислився над вибором професії вчителя.
 
21.09.2012
У рамках святкування Дня визволення Городища від німецько-фашистських загарбників у городищенській школі відбулася традиційна виставка квітів. Також у школі з 18 по 20 вересня проходила виставка вишитих картин Владислава Смущенка - молодого майстра з села Волосківці. Гості школи висловлювали щире захоплення творами вісімнадцятирічного художника, виконаними технікою хрестик, а Владислав подарував одну зі своїх робіт ікону Святий Миколай Чудотворець Михайлівській церкві.
Лічильник


Траст. Анализ сайта mr-gorzosh.ucoz.ua
Пошук
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Калькулятор
Наш сайт
Корисні посиланняCopyright MyCorp © 2018Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz